teisipäev, 7. juuli 2015

Reiki II astme koolitus 15.juulil

Kui oled läbinud Reiki I astme koolituse ning soovid saada veel tugevama tervendava Reiki energia vahendajaks ning võimalust kasutada tervendamiseks lisaks oma kätele ka Reiki sümboleid, siis oled oodatud Reiki II astme koolitusele Reiki Usui Mercar`i liinis. Koolitus toimub kolmapäeval, 15.juulil kell 12.00-19.00 Tartus, erapraksises Hilf, aadressil Liiva 41.

Koolituse käigus toimub energeetilist vibratsiooni tõstev pühitsus, millega Reiki Meister annab õpilasele üle 12 sümbolit, mis võimendavad tervendamist ning aitavad kaasa kaugreiki tegemisele. Nende sümbolitega saab tervendada kõiki inimese energeetilisi tasandeid, olukordi, mineviku- ja tulevikusündmusi, taimi, loomi ning kõike muud, mis hetkel tervendavat energiat vajab. Lisaks saab sümbolite abil puhastada energiavälja, ruume ning kaitsta ennast võõraste energiate eest. Sümbolid aitavad kiiremini ja efektiivsemalt Reikit vahendada. Koolituse käigus õpitakse sümboleid tundma, kasutama ning tutvutakse kaugreiki vahendamise põhimõtetega. Oodatud on nii Usui Mercar`i liini kui ka teiste Reiki liinide õpilased.

Koolitust viib läbi Reiki Meister Karin JõksTäpsema info saamiseks saad pöörduda: karinjoks@gmail.com või 53325119.
Koolituse hind on 110 eurot, mis sisaldab koolitusmaterjale, kerget einet ja joogipoolist. Koolitusele saab registreeruda kuni 13.juulini telefoni teel: 53325119. Võimalik on tulla ka korduspühitsusele, et tõsta oma energeetilist vibratsiooni ning meenutada II astme sümbolite kasutamist. Korduspühitsuse korral on koolituse hind 30 eurot.

Rõõmsat suve!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar